тел/факс +38 0432 67 07 00, тел +38 098 749 38 45

Спрощення видачі дозвільної документації, особливо на невеликі об'єкти

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розповів, що досить буде лише повідомити владу.
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) мають намір спростити видачу дозвільної документації, в першу чергу, на невеликі об’єкти. Будівництва споруд з незначним класом наслідків (рівень можливої ​​небезпеки для людей СС1, по-старому I і II категорій складності) вимагають тільки повідомлення будівельниками влади.

Як повідомив UBR.ua віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, зараз головне завдання – налагодити сервіси електронної подачі повідомлень на будівництво. Крім того, необхідно закінчити передачу повноважень щодо виконання функцій будівельного нагляду і контролю на місцеві рівні в рамках децентралізації.

Залишилося ще кілька областей, які не хочуть брати на себе цю відповідальність з видачі та погодження дозвільної документації на будівництво.

Оцініть наші переваги і отримаєте задоволення від роботи з професіоналами!     Контакти

Хто ми є?

ТОВ «Юридично-земельний союз «Альянс» - команда професіоналів,що об'єднує фахівців різних напрямків:

  • юристів,
  • фахівців з інжинірингу,
  • проектантів, архітекторів
  • землевпорядників

Працювати з нами вигідно і комфортно.

 

Останні статті